Gussen Language
Jūsu valoda - Jūsu nākotne

                                Medicīnas speciālistu darbā iekārtošana                            

Mūsu valodas skolas specializācija ir medicīnas profesionāļu darbā iekārtošana Vācijā. Papildus regulārajām nodarbībām kvalificētiem kandidātiem mēs piedāvājam arī bezmaksas stipendiju, kas papildus valodas apmācībai ietver arī intensīvu un mērķtiecīgu sagatavošanos medicīniskās vācu valodas pārbaudei, darbam un dzīvošanai Vācijā. Stipendija ietver visus organizatoriskos jautājumus (visu nepieciešamo dokumentu iegādi, to tulkojumus un apliecinājumus, plānošanu utt.), kā arī pilnīgu izmaksu uzņemšanos. Izvēlētajiem ārstiem nav jāveic samaksa par izdevumiem, kuri rodas darbā iekārtošanas procesā.

Mēs piedāvājam visaptverošu atbalstu gan mūsu studentiem, gan partneriem Vācijā.
   Individuālās         nodarbības     

Piedāvājam individuālas svešvalodu nodarbības pielāgotas jūsu vēlmēm un vajadzībām jums piemērotā laikā. Nodarbību saturs tiek veidots atbilstoši jūsu vēlmēm, tas var būt standarta kurss, specifisks gramatikas kurss, biznesa valodas kurss vai jebkuras citas kombinācijas.

Grupu nodarbības  

                                                                Apgūstiet svešvalodu patīkamā un mierīgā gaisotnē kopā ar studentiem, kuru zināšanas ir līdzīgas jūsējām. 

Jūs varat izvēlēties standarta kursus un biznesa valodas kursus. Maksimālais studentu skaits grupā – 5 cilvēki.

     Uzņēmumiem        

Mēs piedāvājam jūsu uzņēmuma   vadītājiem   un  /   vai darbiniekiem apgūt svešvalodas (vācu, latviešu, krievu, angļu, spāņuun uzlabot komunikācijas prasmes darbā ar ārvalstu partneriem un klientiem. Nodarbības iespējams organizēt gan mūsu birojā, gan jūsu uzņēmuma telpās.

Korporatīvie klienti

Alluro SIA, Ad Hoc Solutions SIA, Rigensis Bank AS, French Embassy, American Embassy, Transact Pro SIA, Flynet SIA, Pure Service SIA, Sanofi - Aventis Latvia SIA, Dukascopy Bank SA, Data Factories SIA, HSM Frēzēšanas Darbnīica SIA, International School of Latvia, International School of Riga, Pata SIA, Aquila Consulting SIA, Larix Kokmateriali SIA, Wörwag Pharma GmbH & Co. KG, Ecole Francaise Jules Verne de Riga

Rīga:

Telefons:
+371 2024 3825

E-pasts:
[email protected]

Adrese:
Stabu iela 47-1A